Priniesli sme na trh absolútnu novinku v boji proti pandémii koronavírusov komplexný program efektívneho prístupu k prevencii a liečbe COVID –19.
Staňte sa partnerom
Náš obchodný model je založený na našej odbornosti, vynálezoch a vysokej kvalite výroby. Hľadáme obchodných a marketingových partnerov na predaj našich výrobkov po celom svete. Ak ešte neviete, ako nadviazať spoluprácu, dajte nám prosím vedieť o svojej situácii a spoločne nájdeme vzájomne výhodné podmienky na spoluprácu s nami.
To, čo urobíme, je dodanie produktov na základe podmienky EXW alebo CIP. Bude potrebné aby ste sa uistili, že je to v súlade s miestnymi predpismi. Štandardné balenie a dizajn môžu byť upravené pre vašu krajinu podľa legálnych požiadaviek. Naše ceny sú pre B2B spoluprácu veľmi prijateľné (marketingový pracovník a predajca), pretože to je náš kľúč k stratégii. Na požiadanie je k dispozícii aj exkluzívna distribúcia pre dané územie.
Pri tejto možnosti vám dodáme naše výrobky na naše náklady na tovar a budete ich uvádzať na trh na vami určenom území. Dohodneme sa na podieloch cien a licenčných poplatkoch alebo honorároch. Budete úplne voľní v marketingu a v exkluzivite pre dané územie.
Dodávka a ďalší predaj
Dodávky a licencia
Obchodné možnosti
Chápeme, že existuje rôznorodosť obchodných nastavení, ale na zjednodušenie kontextu, ktorý sme definovali, sú uvedené nižšie kľúčové možnosti spravodlivej a plodnej spolupráce. Ak máte svoju vlastnú víziu - neváhajte sa s nami o ňu podeliť. Sme ústretoví, ochotní a máme vhodné riešenie pre vaše námety a návrhy
Bude to vaša vlastná značka (môžeme aj kombinovať tento postup s dodávkou a licenciou alebo jednoducho bielou etiketou ako obchodník a majiteľ značky). My budeme dodávať naše výrobky pod vašimi vlastnými značkami (aj ďalšie úpravy sú možné). Môžeme tiež kombinovať tento postup s dodávkou a licenciou alebo jednoducho len bielou etiketou
Pomôžeme vám inteligentne uviesť na trh vaše vlastné návrhy na kompozície s našimi odbornými znalosťami v tejto oblasti. Sme schopní poskytnúť aj možnosti návrhu a veľký výber zložiek. Budete mať vašu vlastnú obchodnú značku. Zvládneme celý výskum a vývoj, výrobu aj dodávky.
Biela etiketa
Vlastná značka
Dostanete províziu z predaja vo výške 5% z každého predaja SP Service Pharma potenciálnemu obchodnému partnerovi, ktorého nájdete, bez ohľadu na typ partnerstva nadviazaného medzi SP Service Pharma a potenciálnym obchodným partnerom. Neukladáme časové limity ani výšku provízie z predaja, pokiaľ sú obchodné transakcie platné s potenciálnym obchodným partnerom. Zvyšovaním predaja prostredníctvom obchodného partnera môžete zvýšiť svoju províziu. Môžete nájsť viac ako jedného potenciálneho obchodného partnera
Provízie
Staňte sa našim agentom
Ponúkame príležitosť všetkým ktorí by chceli byť sprostredkovateľmi našej spoločnosti pri hľadaní potenciálnych obchodných partnerov.
Partnerstvo a rozvoj podnikania
Eduard Šmilňák
+ 421 905 264 692
smilnak@sp-servicepharma.com
Kancelárska adresa
SP Service Pharma s.r.o
Brectanova 13008/4B, 831 01 Bratislava, Slovak Republic
Napíšte, zavolajte nám alebo príďte diskutovať o partnerstve

Sledujte nás na sociálnych sieťach